Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić ciało, wyrzeźbić mięśnie, a może po prostu poprawić swoją kondycję? Zapewnimy Ci stałe wsparcie doświadczonych specjalistów – dietetyka i trenerów:

  • Pozbycie się zbędnych kilogramów, paru centymetrów w talii, a może poprawienie kondycji lub wymodelowanie sylwetki? Na podstawie analizy oczekiwanych rezultatów opiekunowie pomogą Ci zdefiniować Twoje cele treningowe.
  • Szczegółowo zmierzymy Twoje postępy za pomocą analizatora składu ciała i specjalnych testów. Damy Ci twarde dowody na to, że Twój trening przynosi rezultaty. Dzięki regularnym pomiarom dowiesz się m.in. ile kilogramów tkanki tłuszczowej masz w organizmie, ile ważą Twoje mięśnie, jak nawodniony jest Twój organizm, jaki jest Twój wiek metaboliczny i wiele więcej.
  • Trenerzy przygotują dla Ciebie indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich oczekiwań, umiejętności i budżetu spośród całego wachlarza możliwości, nie tylko tych proponowanych przez KLUB, ale również u współpracujących z KLUBEM partnerów;
  • Pomożemy Ci śledzić postępy na specjalnie przygotowanym wykresie. Będziesz mieć pełny obraz tego jak wszystkie kontrolowane przez nas parametry zmieniają się w czasie.
  • Będziemy Cię motywować, pracować nad Twoją determinacją i zaangażowaniem niezależnie od tego czy potrzebujesz twardej dyscypliny, pochwał czy widocznych efektów.

Jak zacząć?

  1. Zacznij od wypełnienia ankiety (obecnie dostępna wyłącznie w klubie).
  2. Umów się na pierwszy pomiar analizatorem składu ciała.
  3. Jeśli zechcesz, otrzymasz indywidualny plan treningowy, szczególnie wskazane dla osób korzystających z siłowni.